wtorek, 17 maja 2011
SALOME

SALOME –  Naszyjnik o słonecznym, ciepłym wydźwięku typu 2w1. Główną ozdobą jest zawieszka wykonana z dużej kropli fluorytu ubranej w osłonkę. Dodatkowym elementem jest odpinane gronko z cyrkonii, chalcedonu miodowego, frenitu, pridotu i karneolu. Zostało zawieszone na łańcuszku i ozdobione srebrnymi elementami. Całość wykonana od podstaw ręcznie ,pracochłonną techniką wire-wrapping , z oksydowanego i polerowanego srebra próby 999,930.

-dł. i szer. głównej zawieszki  3,8x2,0 cm

-dł. gronka 7cm.

-dł. całkowita wisiora  8,5cm.

-dł. łańcuszka 57cm

 

 

wtorek, 26 kwietnia 2011
NOIR YVETTE

NOIR  YVETTE – Mroczny, masywny wisior zawieszony na łańcuszku z ozdobnym zapięciem. Lekkości nadaje mu ażurowa forma i smukły kształt. Wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping z oksydowanego i polerowanego srebra  (próba 999,930). Sercem wisiora  jest piękne, fasetowane wrzeciono czarnego spinelu.

Wykonany na zamówienie.

-dł. całkowita wisiora  5,8cm

-szer. wisiora 4cm

-dł. łańcuszka 57cm

 

 

niedziela, 16 maja 2010
Absynth

Duży, misternie wykonany wisior o intrygującej nazwie.Wykonany z oksydowanego i polerowanego srebra. Sercem wisiora jest piękny jaspis o zielonej barwie z kremowo-żółtymi żyłkami. Wisior zwieńczony jest fasetowaną briolette frenitu. Dodatkową ozdoba są małe kuleczki peridotu.
długość łańcuszka: ok 73cm
długość wisiora: 8,5cm
szerokość wisiora: ok 3cm

niedziela, 02 maja 2010
Rain Of Light

Wisior w formie talizmanu. Wykonany od podstaw ręcznie z oksydowanego i polerowanego srebra ( 930,999) + fasetowane łezki cytrynu i małe kuleczki karneolu.
Wisior inspirowany elementem wiązanki ślubnej.

 

piątek, 02 kwietnia 2010
Blue Dream

Wisiorek wykonany od podstaw ręcznie techniką wire wrapping. Oksydowae i plerowane srebro (próba 930,999) + fasetowane brioletki chalcedonu peruwiańskiego i błękinego topazu.

 

czwartek, 01 kwietnia 2010
Far Away

Naszyjnik wykonany od podstaw techniką wire wrapping. Oksydowane i polerowane srebro (próba 930 i 999) + pastylka i kulki labradorytu, oponka amazonitu i małe fasetowane oponki apatytu. Całość w pastelowej , szaro-niebieskiej tonacji.
Biżuteria inspirowana pracami Izy Malczyk.

Brocante - biżuteria artystyczna