wtorek, 17 maja 2011
ALPINUM

ALPINUM  - Masywny pierścień o bajkowym charakterze . Wykonany od podstaw ręcznie , pracochłonną technika wire-wrapping, z oksydowanego i polerowanego srebra (próba 999,930). Sercem jest najwyższej klasy, przepiękny trójkąt kwarcu Aqua.

- wysokość całkowita pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,3cm

- szerokość pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,2x2,2cm

- obwód regulowany

 

 

 

SALOME

SALOME –  Naszyjnik o słonecznym, ciepłym wydźwięku typu 2w1. Główną ozdobą jest zawieszka wykonana z dużej kropli fluorytu ubranej w osłonkę. Dodatkowym elementem jest odpinane gronko z cyrkonii, chalcedonu miodowego, frenitu, pridotu i karneolu. Zostało zawieszone na łańcuszku i ozdobione srebrnymi elementami. Całość wykonana od podstaw ręcznie ,pracochłonną techniką wire-wrapping , z oksydowanego i polerowanego srebra próby 999,930.

-dł. i szer. głównej zawieszki  3,8x2,0 cm

-dł. gronka 7cm.

-dł. całkowita wisiora  8,5cm.

-dł. łańcuszka 57cm

 

 

środa, 11 maja 2011
ELATIOR

ELATIOR - Długie, lekkie kolczyki wyplatane na bazie koła. Wykonane zostały ręcznie ,pracochłonną techniką wire-wrapping, z oksydowanego i polerowanego srebra próby 999,930. Kolczyki ozdobione zostały fasetowanymi oponkami zielonego onyksu mistycznego oraz małymi kuleczkami tego samego minerału. Całość zwieńczona najwyższej klasy fasetowanymi wrzecionami frenitu

-dł. 8,4cm

-szer. 3,5cm

 

JIVE

JIVE   - Mroczny, tajemniczy pierścień o bogatej ornamentyce. Został wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping . Centralny punkt zajmuje wrzeciono labradorytu , który w słońcu uwalnia piękną , niebieską barwę. Oprawa stworzona z oksydowanego  ( na granatowo-niebieski kolor) i polerowanego srebra próby 999, 930

- wysokość całkowita pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,4cm

- szerokość pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,8x1,9cm

- obwód regulowany

- waga całkowita 6,50g.

CENA: 360zł

 

niedziela, 01 maja 2011
SEGA

SEGA– Słoneczny, bogato zdobiony pierścień w secesyjnym stylu. Został wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną technika wire-wrapping z oksydowanego i polerowanego srebra (próba 999,930). Sercem jest wspaniały, fasetowany grot cytrynu. Towarzyszą mu małe kuleczki  karneolu o tej samej , ciepłej barwie. Pierścień osadzony jest na szerokiej obrączce, dzięki temu stabilnie trzyma się na palcu.

- wysokość całkowita pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,4cm

- szerokość pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach)) ok.2,0x2,5cm

- obwód regulowany

 

MUNDI

MUNDI –Wąski pierścień na bazie prostokąta z delikatnym oczkiem fasetowanego granatu. Został wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną technika wire-wrapping z oksydowanego i polerowanego srebra (próba 999,930).

- wysokość całkowita pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.2,1cm

- szerokość pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach)) ok.2,0x2,6cm

- obwód regulowany

 

 

wtorek, 26 kwietnia 2011
EVIL SPICE

EVIL  SPICE–  Ciemna broszka  o tajemniczym , mrocznym charakterze. Została wykonana od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping . Wrzeciono czarnego spinelu ubrałam w oksydowane na czarny kolor srebro (próba 999,930).

Wykonana na zamówienie.

-dł. całkowita  3,6.

-szer. 3,3cm

 

BEAUTY SHADOW

BEAUTY  SHADOW– Niebanalne kolczyki wykonane od podstaw ręcznie pracochłonną technikę wire wrapping.  Wrzeciona labradorytu zostały oprawione w  oksydowane i polerowane srebro próby 999,930.

Wykonane na zamówienie.

-dł. całkowita  5,7cm.

-szer. 3,3cm

 

 

NOIR YVETTE

NOIR  YVETTE – Mroczny, masywny wisior zawieszony na łańcuszku z ozdobnym zapięciem. Lekkości nadaje mu ażurowa forma i smukły kształt. Wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping z oksydowanego i polerowanego srebra  (próba 999,930). Sercem wisiora  jest piękne, fasetowane wrzeciono czarnego spinelu.

Wykonany na zamówienie.

-dł. całkowita wisiora  5,8cm

-szer. wisiora 4cm

-dł. łańcuszka 57cm

 

 

sobota, 16 kwietnia 2011
ANGEL HAIR

ANGEL HAIR -Koronkowy, delikatny i bardzo kobiecy pierścionek. Miękko i łagodnie ułożone zawijaski przywracają harmonię. Wykonany od podstaw ręcznie techniką młotkowania i lutowania. Stworzony z jasnego, mocno polerowanego srebra próby 930.

- wysokość całkowita pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.1,9cm

- szerokość pierścienia (mierzona na zewnętrznych krawędziach) ok.1,8x2,2cm

- obwód regulowany

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Brocante - biżuteria artystyczna